TECHNOLÓGIE » Různé oblečení pro různé výkon

Rôzne oblečenie pre rôzne výkony
Beh, bicykel a bežky sú pre Craft hlavnými bodmi záujmu. Aby sme vyhoveli všetkým športovcom bez ohľadu na ich výkonnosť, vyvinuli sme tri kolekcie - Elite, Performance a Active. Každá z kolekcií má svoju špecifickú funkciu a zameriava sa na inú skupinu športovcov. Do ktorej skupiny patríte vy?
Zakaždým, keď navrhujeme novú kolekciu, vychádzame z potrieb športovcov. Ak napríklad pracujeme na kolekciu pre príležitostné cyklistov, musíme splniť, a pokiaľ možno ešte prekročiť, ich predstavy o pohodlnom strihu ich oblečenie. Odpovede na otázky typu ako pohybujú nohami na pedáloch, ako sedí na bicykli, pri akej intenzite trénujú a ako sa potí, nám pomáhajú definovať nároky tejto skupiny na ergonómiu a strihy oblečenia. Spojením týchto vedomostí s vyspelými materiálmi a technickým dizajnom dosahujeme optimálnych parametrov pri oblečení pre túto skupinu cyklistov. Túto metódu aplikujeme na všetky športy naprieč kategóriami Elite, Performance a Active.

ELITE
Naše najvyspelejšie kolekcie, navrhnutá pre vrcholových športovcov. Dôraz na detail, úplne dokonalý strih, nízka váha, bezkonkurenčná aerodynamika a maximálny odvod vlhkosti.
Určené pre: Táto kolekcia je určená pre tých, ktorí mieria len na prvú priečku, pre tých, ktorí sa neuspokoja s kompromismi

PERFORMANCE
Excelentné, premyslene navrhnutá kolekcia, vyrobená z pružných polyesterových látok so zvýšeným transportom vlhkosti.
Určené pre: Výkonnostný tréning, pre športovcov, ktorí žijú športom a trénujú niekoľkokrát týždenne.

ACTIVE
Pohodlné tréningové oblečenie, dobrá kvalita a efektívny odvod vlhkosti. Kolekcia, ktorá ponúka výborný pomer cena / úžitková hodnota.
Určené pre: Pre športovcov, ktorí lyžujú, behajú alebo jazdí na bicykli skôr pre radosť ako pre dosiahnuté časy.