1. Úvod
  2. VŠETKO O NÁKUPE
  3. PLATBA A DOPRAVA
PLATBA A DOPRAVA

Platba platobnou kartou

Okamžitá platba a nemusíte disponovať hotovosťou v čase doručovania zásielok.

Platba prevodom (vopred)

Platbou prevodom ušetríte 2% z celkovej ceny vašu objednávky a zároveň nemusíte disponovať hotovosťou v čase doručovania zásielok.

Platba dobierkou

Pri prevzatí zásielky hradíte kurýrnímu doručovateľovi hotovosť. V prípade, že ju nebudete mať pripravenú nebude možné balík odovzdať. Za dobierku účtujeme + 3 EUR.

DOPRAVA  GLS 

V rámci zachovania vyššej kvality doručovania preferujeme kuriérskej služby GLS. Po celú dobu, kedy Vám bude balík doručovaný ho môžete sledovať na stránkach www.gls-czech.cz ,podľa prideleného kódu balíka, ktorý dostanete na email alebo formou SMS.

Kuriér vám pred doručením balíkov zavolá, v prípade, že nebudete doma môžete sa dohovoriť na dovoze balíka na iné miesto v rámci mesta (záleží na vodičovi) alebo v iný čas. Rovnako po celú dobu doručovania balíka je možné upraviť doručovaciu adresu a balík si nechať doposielať kdekoľvek inde v rámci Zeme doručenia. V zahraničí prepravu balíku zaisťuje GLS. Pozdržanie doručenie balíkov je možné po konzultácii alebo formou SMS a najdlhšie je možné balík pridržať 7 dní.

Kuriér často doručuje balíky v dopoludňajších hodinách (do 13 hod), nechávajte si balíček poslať do práce chodíte Ak na rannú smenu.

TERAZ NA SLOVENSKO DOPRAVA ZADARMO

TERAZ DOPRAVA PO ČR a SK ZADARMO !!!!
Reklamácia prepravných služieb:

Naše zásielky sú starostlivo balené skúseným personálom a pevne veríme, že sa k Vám dostanú v najkratšom možnom termíne a hlavne v poriadku k Vašej a našej spokojnosti. Cesta z nášho skladu k Vám domov je realizovaná cez zmluvného dopravcu! Bohužiaľ nemôžeme zaručiť jeho bezchybnosť. Preto pri preberaní zásielky dbajte na zvýšenú opatrnosť predovšetkým na:

Zjavné mechanické poškodenie zásielky
premočeniu zásielky
Otvorenú alebo či znovu zalepenú zásielku

Zásielku si teda vždy starostlivo prezrite a neváhajte reklamovať u prepravcu! Spíšte s ním protokol o poškodení prípadne reklamačný protokol. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme pri riešení tohto problému.

Darčekové poukazy

Hodnota 500, 1000, 2000. Platnosť 1 rok. Jeden poukaz je možné použiť na jednu objednávku.