Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. VŠETKO O NÁKUPE
  3. PLATBA A DOPRAVA
PLATBA A DOPRAVA

PLATBA

Platobnou kartou - okamžitá platba, nemusíte disponovať hotovosťou v dobe doručovania zásielok

Dobierkou - pri prevzatí zásielky hradíte kuriérovi v hotovosti (alebo kartou, pokiaľ to prepravná spoločnosť umožňuje). Za dobierku účtujeme + 3 EUR DOPRAVA GLS - v rámci zachovania vyššej kvality doručovania preferujeme kuriérske služby GLS. Po celú dobu, kedy vám bude balík doručovaný ho môžete sledovať na stránkach www.gls-czech.cz, podľa prideleného kódu balíka, ktorý obdržíte na email alebo formou SMS.

Kuriér vám pred doručením balíkov zavolá, v prípade, že nebudete doma môžete sa dohodnúť na dovoze balíka na iné miesto v rámci mesta (záleží na vodičovi) alebo v iný čas. Rovnako po celú dobu doručovania balíka je možné upraviť doručovaciu adresu a balík si nechať doslať kdekoľvek inde v rámci Zeme doručenia. V zahraničí prepravu balíka zaisťuje GLS. Pozdržanie doručenia balíkov je možné po konzultácii alebo formou SMS a najdlhšie je možné balík pridržať 7 dní.

Kuriér často doručuje balíky v dopoludňajších hodinách (do 13 hod), nechávajte si balíček poslať do práce ak chodíte na rannú smenu.

TERAZ DOPRAVA PO SK ZADARMO !!!!

Reklamácia prepravných služieb:

Naše zásielky sú starostlivo balené skúseným personálom a pevne veríme, že sa k vám dostanú v najkratšom možnom termíne a hlavne v poriadku k vašej a našej spokojnosti. Cesta z nášho skladu k vám domov je realizovaná cez zmluvného dopravcu! Bohužiaľ nemôžeme zaručiť jeho bezchybnosť. Preto pri preberaní zásielky dbajte na zvýšenú opatrnosť predovšetkým na:

  • zjavné mechanické poškodenie zásielky
  • premáčanie zásielky
  • otvorenú či znovuzalepenú zásielku

Zásielku si vždy starostlivo prezrite a neváhajte reklamovať u prepravcu! Sepíšte s ním protokol o poškodení prípadne reklamačný protokol. Neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme pri riešení tohto problému.